Kardere Bayramlaşma Töreninde Buluştu
Anasayfa 111 » RSS Haberler » Kardere Bayramlaşma Töreninde Buluştu ---

Kardere camiası Ramazan Bayramı'nın 2.gününde Dernek Lokalimizde gerçekleştirilen geleneksel bayramlaşma töreninde bir araya geldi. 

Çok sayıda Karderelinin ve Kardere dostlarının bir araya geldiği bu anlamlı günde, katılımcılar bayramlaşmanın çoşkusunu ve mutluluğunu yaşadılar. 

Bayramlaşma töreninde kısa bir konuşma yapan Dernek Başkan Yardımcısı Bekir Çakar, bir bayramda daha bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek; nice bayramlarda daha fazla katılımlarla bir araya gelmenin özlemi ve dileğinde bulunarak herkesin bayramını tebrik etti. 

Bayramlaşma sevincine sahne olan derneğimizde hüzünde yaşandı. Kısa bir süre önce kaybettiğimiz merhume Muzaffer Tanyıldız hanımefendinin taziyesi yapıldı. Merhumenin ruhuna kuran okundu, dualar edildi. 

Derneğimizdeki bayramlaşmaya ilerleyen dakilarda Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve çalışma arkadaşlarıda katıldı. Katılımcıların bayramını tebrik eden Başkan Demircan, yaptığı konuşmada bayramların ve derneklerin insanın sosyal yaşamındaki mana ve önemine değinerek bir araya gelmenin ve dayanışmanın toplumsal ve sosyal hayata yansımalarından örnekler verdi. 

Bayramlaşma merasimine İstanbul Kemahspor Başkanı Hüseyin Çakmaktaş ve daha birçok dostumuzda katılarak bu anlamlı günde bizlerle birlikte oldular.


Haber - Foto
Abdullah Bozdemir

 


 

RSS Haberler » Kardere Bayramlaşma Töreninde Buluştu