Kemah Kaymakamı Gökmen Çiçek Derneğimizi Ziyaret Etti
Anasayfa 111 » RSS Haberler » Kemah Kaymakamı Gökmen Çiçek Derneğimizi Ziyaret Etti ---

İstişare toplantısı nedeniyle İstanbul'da bulunan Kemah Kaymakamı sayın Gökmen Çiçek derneğimizi ziyaret etti. Dernek yönetimimiz sayın Kaymakamımız onuruna çok sayıda davetlininde katıldığı bir akşam yemeği verdi.

Kemahlılar Derneği tarafından düzenlenen Kemahlıların Birlik ve baraberliklerinin pekiştirilmesi ve sorunlarının çözümüne yönelik stratejiler konulu istişare toplantısı için İstanbul’da bulunan Kemah Kaymakamı sayın Gökmen Çiçek derneğimizi ziyaret etti.

Dernek yönetimimiz Kemah’ta göreve başladığı günden itibaren İlçede ve Köylerinde sayısız projeye imza atan, Kardere’de Bakır El İşlemeciliği ve daha birçok projeyi başlatan, destek ve katkılarıyla insanlarımıza yeni ufuklar açan sayın Kaymakamımız onuruna aralarında İl Genel Meclis üyesi sayın Mahmut Cantekin, Kemahlılar Dernek Başkanı sayın Şerafettin Ulutürk, İstanbul Kemahspor Başkanı sayın Hüseyin Çakmaktaş, Bozoğlak Dernek Başkanı sayın Ercan Babacan, Gediktepe Dernek Başkanı sayın Salim Mutlutürk, Karadağ Dernek Başkanı sayın Adem Yakut, İşadamları sayın Erol Yüksel, sayın Ayhan Yenigün, sayın  Ahmet Akkaya ve sayın Mehmet Koçyiğit’in de bulunduğu çok sayıda davetlinin katıldığı bir akşam yemeği verdi.

Dernek Başkanımız sayın Yusuf Gündüz, Kaymakamımız sayın Gökmen Çiçek ve İl Genel Meclis üyesi sayın Mahmut Cantekin yemekte birer konuşma yaptılar. Konuşmaları videodan izleyebilirsiniz.

Yenilen yemeğin, içilen çayların ve sıcak sohbetlerin ardından sayın Kaymakamımız ve misafirlerimizinde katıldığı davul zurna eşliğinde halaylar çekildi yöremize özgü oyunlar oynandı.Haber, Foto&Video
Abdullah Bozdemir

RSS Haberler » Kemah Kaymakamı Gökmen Çiçek Derneğimizi Ziyaret Etti