Kardere Spor Geliyor !
Anasayfa 111 » RSS Haberler » Kardere Spor Geliyor ! ---

Bir yıl aradan sonra tekrar Kemah Köyleri Dostluk Turnuvasına katılan futbol takımımız ilk iki hafta da iddialı olduğunu gösterdi. Yenilenen yönetim ve teknik heyetle birlikte tecrübelli futbolcu kardeşlerimiz yanlarına genç arkadaşlarında katılmasıyla yeni bir heyacan ve umut vermektedirler.

Kulüp Başkanlığını Evren Canpolat, yardımcılığını Turgay Yenigün ve diğer iki üyemiz Fahrettin Çakar ve Necdet Mol 'un destek verdiği yönetim, takımımız için yoğun çalışmalarını sürdürmektedirler.

Takımımızın Teknik Direktörlünü Savaş Kaya, yardımcılığını ise Nehri Erim yapmaktadır. Takım kaptanlığı Fatih Yenigün ve Sinan Adıyaman tarafından yapılmaktadır. Teknik heyetimiz çalışmalarına özverili ve kararlı bir şekilde devam etmektedirler.

İlk hafta karşılaştığı Muratboynu'nu 5-1 gibi farklı bir skorla yenerek gövde gösterisi yapan takımımız ikinci maçında Dedek ile 1-1 berabe kaldı. İlerleyen haftalarda takım oyunununun oturması ve kondisyon yüklemeleri ile birlikte takımımızın daha iyi bir seviyeye geleceği herkesin beklentisidir.

Futbolcu kardeşlerimiz taşıdıkları formanın ruhuyla bütünleştiği oranda çok daha iyi maçlar çıkaracaklarını, bunun ön koşulunun da çalışmak ve takım olma yolundaki çabaları boşa çıkarmamaktan geçtiğini hatırlatarak, başarı dileklerimizi ifade ediyoruz.

KARDERE - MURATBOYNU

RÖPORTAJ VE MAÇ VİDEOSU

FOTOĞRAFLAR


Haber-Foto-Video
Abdullah Bozdemir 

RSS Haberler » Kardere Spor Geliyor !