Kemah Belediyesi'nden Erol Yüksel'e Teşekkür
Anasayfa 111 » RSS Haberler » Kemah Belediyesi'nden Erol Yüksel'e Teşekkür ---
Başarılı bir işadamı olmanın yanında; doğduğu topraklara ve bölgesine bağlılığı ve duyarlılığı ile dikkat çeken, Erzincan ve Kemah’ta bir çok yatırım ve hayır işlerinde bulunan değerli işadamımız Next & Next Star Yönetim  Kurulu Başkanı Erol Yüksel, bu Ramazan ayında da Kemahlı ihtiyaç sahiplerini unutmadı. Kemah Belediyesi tarafından ev ev ulaştırılan yardımlarıyla ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldüren işadamımız Erol Yüksel gönülleri bir kez daha feth etti.

Kardere.comKonuyla ilgili Kemah Belediyesi web sitesindeki haber ve Başkan Hüsamettin Şanal’ın değerlendirmeleri :

GÜLER YÜZÜ VE GÜZEL KALBİYLE GÖNÜLLERİ FETHETTİ…

Sevgi, barış, kardeşlik, dayanışma duygularının yoğunlaştığı, milletçe birlik ve beraberliğin daha da pekiştirildiği Ramazan Ayı’nda paylaşmanın erdemini bilen değerli hemşerimiz Next – Next Star Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yüksel Kemahlı ihtiyaç sahiplerini unutmadı. Güler yüzü ve güzel kalbiyle gönülleri fetheden Erol Yüksel'e Kemah Halkı adına şükranlarını sunan Belediye Başkanımız Hüsamettin Şanal; “ Bizler aramızdaki sevgi ve dostluğu, dayanışma ve kaynaşmayı sürdürdüğümüz sürece toplumumuzun daha da yükselerek ayakta kalacağına inanıyorum. Sayın Erol Yüksel Beyefendiye her evden yükselen " Allah Razı Olsun" dualarını iletiyor ve teşekkürlerimizi sunuyorum.” dedi.

Sancak Şehri Kemah'a yapılan birçok yatırımda ve hayırda en önde olan Next – Next Star Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yüksel, Ramazan Ayı'nda yardıma muhtaç hemşerilerini unutmadı. Komşusu açken tok yatamayan, bir düşüncenin insanı olan Erol Yüksel yine gönüllerde taht kurdu.

Belediyemiz tarafından ev ev ulaştırılan yardımlarla Kemah'ta ocağı tütmeyen ev kalmadı.

Sayın Erol Yüksel Beyefendiye her evden yükselen " Allah Razı Olsun." dualarını iletiyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

RSS Haberler » Kemah Belediyesi'nden Erol Yüksel'e Teşekkür