KEMAH KAYMAKAMI GÖKMEN ÇİÇEK

Anasayfa » Haberler » KEMAH KAYMAKAMI GÖKMEN ÇİÇEK
share on facebook  tweet  share on google  print  

KEMAH KAYMAKAMI GÖKMEN ÇİÇEK

"Haberler" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
KEMAH
 

 
“Bize gelen birçok insan, Kemah’a niçin gelelim dediler.

Biz onlara dedik ki:
Kemah’a doğa sporları için gelin, Kemah’a tarih için gelin, Kemah’a kültür için gelin; ama her şeyden önce, Kemah insanının birlik, beraberlik ve kardeşliğini görmek için gelin dedik.”

Gökmen ÇİÇEK
Kemah Kaymakamı


ÖRNEK KARDERE


Kaymakam bey köyümüzü çok sevdi
Kardere’yi muhtarımızı örnek gösterdi
Kurs açtı bakır eşya işletti
Size minnettarız Kaymakamım ÇİÇEK

El Emeği göz nuru bakırları işledik
Tabak yaptık, saat taktık, duvarları süsledik
Kardere’yi internette izledik
Allah sizden razı olsun Kaymakamım ÇİÇEK

Allah sizi başımızdan eksik etmesin
Eserlerin daim olsun bitmesin
İnşallah Kemah’ta kalır gitmezsin
Sizi çok seviyoruz Kaymakamım ÇİÇEK

Raşit YENİGÜN

 
 

 

 

 
 
KEMAHLIM.com' dan alınan YORUMLAR
Faruk KÜÇÜKTAŞ(Düzce) Tarih: 15.04.2011
Tesadüf bukadar olur hani.. Göreve yeni başlamaya aday olan bir Kaymakam adayı ile devlet idaresi ve işleyişi hakkında karşılıklı bilgi arz ediyordum. Bu arada yılın Kaymakamı seçilen Eski Kemah Kaymakamı Eyüp ÇALIŞIR dan konu açılmıştı. Ve bir dergide onun çalışmalarına bakıyorduk.Dolabımda bulunan bütün dökümanları kendisine sunduğumda çok etkilenmişti. Bana şu soruyu sordu.? Bunlar hale devam ediyormu. İşte o gün bu güzel yönü gönderilen bu iletiyi ona gurur ve öğünerek izlettim. Birkaç saat olan bilgilendirmemiz tam üç gün sürdü... Çok kıymetli Kaymakamım sunum bir şiirsel portre olarak başlamıştı. Ben bir şaiirim inanın sizin potrenizin şiirini lirik olarak yazamadım.Ne hece bulabildim. Ne kelime . Ancak bu düz yazı ile size teşekkür etmek istedim.Yola yeni çıkan ve hizmet aşkıyla yanıp tutuşan arkadaşınızın sizin gösterdiğiniz gayretli çalışmalarınızdan dolayı dahada bilendiğini gördüm. Devletimin en güzel kurumu olan mülkiyelilerin çok maharetli bir insan olduklarını bu görevi yaparken tutum ve davranışları ile mahiyetindekileri ve hizmet ettiği insanları nasıl eğitti onların gönlünde nasıl taht kurduklarının ispatı oldunuz.Allah yolunuzu açık etsin.Yüreğinizdeki hizmet aşkını hiç bitirmesin. Bizleri bir bürokrat olarak yetiştiren bütün mülkiyelilere minnet ve şükranlarımı sunuyorum.Gurbette bir vesile ile bizlere teselli verdiniz. Başımız dik memleket sevgimizi sergileme imkanı sundunuz.Allah yar ve yardımcınız ,yolunuz açık olsun. Saygılarımı arz ederim.
GÜNDÜZ ALÇINKAYA ( gemine li Tarih: 13.04.2011
kaymakamımız sayın gökmen çiçek ge kemah için yapmış oldu gu deger li işler için onu cani günül den tebrik ederim başarıların devamını dilerim
Özer Özger Tarih: 13.04.2011
Sayın Kaymakam Gökmen Çiçek'in İlçemiz ve köylerimiz adına yaptığı çalışmaları yakından görmesem de bu gibi internet siteleri ve diğer yayınlardan izlemekteyim. Sürekli biryerler de hareket halinde ve bir şeyler üretmekte olduğunu görüyorum. Kendisine bu özverisi ve samimi hizmetleri sebebi ile teşekkür ederim. Bana göre kaymakam insanlarla ve sorunlarla doğrudan muhatap olduğundan, karşı karşıya kaldığı sorun ve kişilerle ilgili sezgileri gelişen ve tecrübesi ile olaya vakıf olabilen kişi olmalıdır. Kaymakam mülki amiri olduğu bölgenin mert, cesur, sözüne güvenilir insanını da tanır; pısırık, toplumun arkasına sığınan, bencil kişilikteki insanı da tanır. Onurlu ve otoriter bir insanıda bilir, para hırsı içinde ve sadece kendini düşünen bencil kişileri de tanır. Sayın kaymakamın sorunları yerinde görüp, ilk ağızlardan dinleyerek meslek ilkeleri doğrultusunda çözümler ürettiğini düşünüyor kendisine teşekkür ediyorum.

 

 

Kaynak : Abdullah Bozdemir
Tür : Yaşam Tarih : 09.04.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]