KARDERE'NİN PİKNİK ŞENLİĞİ

Anasayfa » Haberler » KARDERE'NİN PİKNİK ŞENLİĞİ
share on facebook  tweet  share on google  print  

KARDERE'NİN PİKNİK ŞENLİĞİ

"Haberler" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
KARDERENİN

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 Kardere Piknikte Hasret Giderdi...

Geçen  yıl  çok başarılı bir organizasyonla Kardere’lilere unutulmaz bir piknik günü yaşatan Dernek yönetimimiz yine bu yılda çok başarılı ve güzel bir organizasyona imza atarak İstanbul’daki Kardere’lileri ve Kardere dostlarını Beykoz Akkaya piknik alanında buluşturdu.
 

Çok yoğun bir programa sahne olan piknik organizasyonunun bu seneki süprizi  “Erzincan’dan Geliyorum” türküsüyle herkesin gönlünü fetheden Kemah’ın ve bölgemizin güçlü sesi Fırat oldu. Gün boyu orkestrasıyla Kardere’lilerle birlikte olan değerli sanatçımız Fırat, organizasyona verdiği katkıyla ve birbirinden güzel repertuvarıyla Kardere’lilere unutulmaz dakikalar yaşattı.

Dernek Başkanımız Yusuf Gündüz’ün açılış konuşmasıyla başlayan piknik organizasyonunda Ferudun ve Servet Bilgiç kardeşlerin çaldığı davul -zurna  ile coşan Kardere’liler,  Tülay Yazar’ın türküleriyle halay çektiler.  Sevgili Fırat'ın sahne aldığı dakikalardaki çoşku ve keyif ise; günün özeti şeklindeydi.

Günün  en renkli ve eğlenceli anları ise  gençlerin ve çocukların kıyasıya yarıştığı Kardere star , yoğurt yeme,  çuval ve yumurta taşıma animasyonları oldu. Hem kendileri hemde izleyenlere hoş ve keyifli anlar yaşatan yarışmacıların mücadeleleri ve çoşkuları görülmeğe değerdi.

Birbirinden kıymetli hediyelerin olduğu çekilişler ise günün sonucu merakla beklenen aktivitesiydi. Özellikle hediyeler arasında bulunan Kardere’li hünerli ellerin üretimlerinden oluşan bakır hediyelik eşyalar, Kardere’lilerin haklı gururu olarak kazanan talihlilere anlamlı birer hediye oldular.

Kemah Kaymakamımız Gökmen Çiçek ve Muhtarımız Sezai Hiçdönmez mesajlarıyla,
Kemahlılar Derneği adına Dernek başkan yardımcısı Recep Babacan ve Bozoğlak Dernek Başkanı Ercan Babacan ve Yönetim Kurulu ise bizzat pikniğimize katılarak bu güzel günde Kardere’lilerle birlikte oldular, yönetimlerinin ve camialarının selamlarını ilettiler.

Maddi ve manevi hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak günlerdir bu organizasyona hazırlanan Yusuf Gündüz Başkanlığındaki Dernek Yönetimi ise; gerçekleştirmiş oldukları başarılı organizyon sonucunda tebrikleri kabul ederken söyledikleri  “Kardere herşeyin en iyisine layık” argümanı ile dayanışmanın ve toplumu bir arada tutmanın referansını vermiş oldular.

Kardere.com olarak bizde, Yusuf Gündüz Başkan ve Yönetimine, yönetime katkı verenlere, ‘ piknik bahane, amaç bir araya gelerek toplumsal dayanışma ve kültürü yaşatmak’ düşüncesiyle hareket eden sevgili Kardere'lilere, sanatı ve duruşuyla pikniğe anlam ve değer katan sevgili Fırat kardeşimize, Kemah Kaymakamımız Sayın Gökmen Çiçek’e,  Muhtarımıza ve pikniğe katılan değerli misafirlerimize çok teşekkür ederiz.

   
   
                        

   
   

Haber – Foto – Video
Abdullah Bozdemir
Kardere.com
 
FIRAT (SANATÇI) / SLM

16.06.2011 13:34:00

KARDERE PİKNİĞİNDE BANA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI İLGİ ALAKA İÇİN TÜM HEMŞEHRİLERİME TEŞEKKÜR EDERİM. AYRICA SAYIN ABDULLAH BOZDEMİR'E EMEKLERİNDEN ÖTÜRÜ AYRICA TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM...
SAYGILARIMLA...
 
MEHMET ALİ ADIYAMAN / Piknik

11.06.2011 00:08:00

Sevgili Kardereliler ikincisini yapmış olduğumuz piknik gezimize teşriflerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Daha nice pikniklerde buluşmak üzere emeği geçen herkese sonsuz şükran ve sevgilerimi sunuyorum.
ADİL ÇAKMAKTAŞ / Tebrik

08.06.2011 23:58:00

Değerli Kardere köylüleri 2011 yılı kır gezinizi kardereköyü internet sitenizden izledim çok beyendım ve mutlu oldum. Nezdinizde başta dernek başkanınız Yusuf Gündüz olmak üzere yönetim kurulu üyelerini ve emeği geçen herkese teşekkür eder saygılar sunarım.

BOZOĞLAK KÖYÜNDEN
ADİL ÇAKMAKTAŞ
 
YUSUF GÜNDÜZ / TEŞEKKÜR

01.06.2011 20:53:00

Değerli Kardereliler,

29.05.2011 tarihinde yapmış olduğumuz pikniğimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. İkincisini düzenlediğimiz pikniğimiz geçen yıl olduğu gibi yine aktif katılımlı ve geniş programlara sahne olmuştur. Bu güzel günümüzde yanımızda olan, bizleri yanlız bırakmayan sanatçı Fırat kardeşimize ve özellikle dernek yönetimine yapmış olduğu değerli katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

Yusuf GÜNDÜZ
Kemah Kardere Köyü
Dernek Başkanı

ŞİNASİ ÜNAL

31.05.2011 17:41:00

S.a.
İsmim Şinasi Ünal
Annem Kardereli
Ben Gediktepeliyim
Anne tarafından rahmetli dedem Yücel lerden Garip Yusuf
Onun babası Hasirli derler Mustafa
Onunda babası Vezir
Ya iyi güzelde belki bizlerde de bir takım kopukluk ve hatalar olabilir ama şu maili piknikten önce de gönderseydiniz
İnanın çok daha güzel olurdu.
İnşallah seneye ailecek bizlerde katılırız.

Şinasi Ünal

* * *
Sayın Şinasi Ünal merhaba,
Haklısınız piknik öncesi haberi mail olarak da gönderebilirdik. Ancak Dernek Yönetimi Cep Tel. mesajı olarak iki defa duyuru yaptı. Numaranızı bildirirseniz Kardere ile ilgili sıcak ve önemli gelişmeleri zamanında size de iletmiş oluruz.

İlgi ve hassasiyetiniz için teşekkür eder, gelecek yıl pikniğimize bekleriz.

Selam ve Saygılarımızla,
Kardere.com

OKAN MOL / TEŞEKKÜR

31.05.2011 17:30:00

PAZAR GÜNÜ KARDERE BİRLİK VE BERABERLİĞİNİ TÜM ALEME GÖSTEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.
MESUT ÇAKAR / Piknik

31.05.2011 16:19:00

Uzun bir aradan sonra 2.si düzenlenen piknik'e emeği geçen ve katılan tüm köylülerimize teşekkür ederim. Bu seneki piknik her yönü ile çok ama çok başarılı olmuştur. Tekrarlarında buluşmak ümidi ile.....

 


Tür : Diğer Tarih : 29.05.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]