Yusuf GÜNDÜZ

Anasayfa » Mesajlar (Arşiv) » Yusuf GÜNDÜZ
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yusuf GÜNDÜZ

"Mesajlar (Arşiv)" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Konu : Başsağlığı

-23.01.2010 -11:44:00-

Büyük Karderenin büyük kaptanını kaybetmenin üzültüsünü yaşamaktayız. Önce kederli ailesine, sonra tüm köyümüze başsağlığı dilerim.

Biraz köyümüzden bilgiler aktarmak istiyorum. Öncelikle köy muhtarımızın yapmış olduğu projelerle ilgili kendisine ve köydeki tüm komşularımıza teşekkür ediyorum. Projelerimizi açacak olursak muhtarımız görevine başladığı andan itibaren sevgili Kemah Kaymakamımız Gökmen Çiçek Beyin yapmış olduğu destek ve fikirleriyle birlikte projelere başladılar.

Birinci Proje : Bilgisayar Kursu başlatılmış ve köydeki tüm kardeşlerimiz bu kursu başarıyla tamamlayıp belge almışlardır.

İkinci Proje : Yine sevgili kaymakamımızın desteğiyle Ziraatçılık Kursu yapılmış ve bu da başarıyla tamamlanmıştır.

Sevgili Muhtarımız Sezai Hiçdönmez Türkiye'de çok büyük ses getirecek bir kampanya başlatmıştır. Bu kampanya tüm köyde "Sigarayı Bırakma Kampanyası"dır. Tutanaklara imza attırılarak kampanya başlamıştır. Sevgili Kaymakamımız köyümüzü ziyarete gittiğinde bu durumdan çok memnun olduğunu dile getirip, bırakamayan birkaç arkadaşımızı da ikna ederek onlarında sigarayı bırakmasına vesile olmuştur. Sevgili Kaymakamımıza tekrar teşekkür ediyorum.

Diğer bir konu da Sevgili Kaymakamımız Gökmen Çiçek Beyin bizzat beni arayarak bana verdiği çok güzel haberi sizlerle paylaşmak istiyorum. 15 gün içerisinde köyümüze yeni bir kurs açılacağının müjdesini verdi. Bu kursun Erzincan'ımızın güzüdesi olan Bakırcılık Kursu olduğunu bizlere müjdeledi. Sevgili Kaymakamımıza tekrar ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

24.01.2010 pazar günü Kardere Köyü ile Kemah Spor arasında Kemah Stadı'nda oynanacak olan maçta her iki takıma da başarılar diliyorum.

Muhtarımızı ve tüm köydeki arkadaşlarımızı yapmış oldukları güzel projelerden dolayı tebrik ediyorum.

Saygılarımla,

Dernek Başkanı
YUSUF GÜNDÜZ

Tür : Gündem Tarih : 23.01.2010
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]