Genel Kurul 2010

Anasayfa » Genel Kurul 2010
share on facebook  tweet  share on google  print  

Genel Kurul 2010


2010 OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

Derneğimizin 2010 yılı Olağan Genel Kurulu Toplantısı Pazar günü saat 13:00'de dernek lokalimizde gerçekleştirildi ve yeni yönetim kurulu belirlendi.
 

Başkan Yusuf GÜNDÜZ’ün açılış konuşması ile başlayan genel kurulda birinci günden maddesi olarak başkanlık divanı oluşturuldu ve Yavuz ÇAKAR divan başkanlığına seçildi.

Yapılan saygı duruşunun ardından;

Faaliyet Raporu M.Ali ADIYAMAN tarafından,
Muhasebe Raporu Okan MOL tarafından,
Denetim Raporu Celalettin GÜNEL tarafından genel kurula okundu.
 

Genel kurulda söz alan üyelerimizden;
Şevket ERİM
Davut BİLGİÇ
Raşit YENİGÜN
Bayram TANYILDIZ
Hüseyin ÇAKMAKTAŞ
M.Ali ADIYAMAN
Mesut ÇAKAR
Okan MOL
çeşitli görüş ve temennilerde bulunarak kongreye katkı sağladılar.
 

Üyelerin yapmış olduğu değerlendirmeleri cevaplayan Başkan Yusuf GÜNDÜZ’ün konuşmasının ardından Yönetim ve Denetim Kurulunun ibra edilmeleri ile birlikte tahmini bütçe görüşülerek onaylandı. 

Tek listeyle gidilen seçimde Yeni Yönetim Kurulunun onaylanması ile birlikte tekrar başkanlığa seçilen Yusuf GÜNDÜZ yaptığı teşekkür konuşmasını; seçimin köyümüze hayırlı olması dileklerinde bulunarak tamamladı.

Kongreden Notlar : 
- Kongremize Erzincan Valisi, Kemah Kaymakamı ve Beyoğlu Belediye Başkanı tebrik mesajları göndermişlerdir.
- Kongremize maalesef beklenen katılım sağlanamamış, üyelerimiz gereken ilgiyi göstermemişlerdir. Bu durum konuşmacılar tarafından haklı olarak eleştiri konusu yapılmıştır.
- Bozoğlak eski dernek başkanı yeni Kemah Spor Kulübü Başkanı Hüseyin ÇAKMAKTAŞ her zaman olduğu gibi beraberinde misafirlerle yine bizimle birlikte olmuş ve kongrede duygusal bir konuşma yapmıştır.


ASIL YÖNETİM KURULU

1. Yusuf GÜNDÜZ (Başkan)
2. Bayram TANYILDIZ
3. Bekir ÇAKAR
4. M.Ali ADIYAMAN
5. B.Okan MOL
6. Celil GÜNDÜZ
7. Ülkü GÜÇ
8. Nejdet MOL
9. Vehbi TANYILDIZ

YEDEK YÖNETİM KURULU LİSTESİ
1. Süleyman CANPOLAT
2. Evren CANPOLAT
3. Nehri ERİM
4. Mesut ÇAKAR
5. Sinan ADIYAMAN 

ASIL DENETİM KURULU LİSTESİ
1. Rıdvan BİLGİÇ
2. Emin ADIYAMAN
3. Gökmen ÇAKAR 

YEDEK DENETİM KURULU LİSTESİ
1. Şükür VAROL
2. Celalettin GÜNEL
3. Ömür CANPOLAT