O Artık, Kemah’ın Kültür Elçisi / Hüsamettin ŞANAL

Anasayfa » Kaymakam Gökmen Çiçek » O Artık, Kemah’ın Kültür Elçisi / Hüsamettin ŞANAL
share on facebook  tweet  share on google  print  

O Artık, Kemah’ın Kültür Elçisi / Hüsamettin ŞANAL

"Kaymakam Gökmen Çiçek" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
O

BAŞKAN ŞANAL;

ŞU AN, YILLAR YILI, SEVDİKLERİNİ GURBETE YOLLAYAN SANCAK ŞEHRİMİZ YİNE BU HÜZNÜ YAŞIYOR… AMA GURURLUYUZ BAŞARILARININ DAİM OLACAĞINA İNANDIĞIMIZ BİR KARDEŞİMİZİ YİNE HİZMET İÇİN BİR BAŞKA DİYARA UĞURLUYORUZ…”

Sancak Şehrimizin, turizm, eğitim ve kültür vizyonunu geliştirmek için omuz omuza çalıştığımız güler yüzlü, çalışkan bir dostumuzu, Kemah Kaymakamımız Gökmen Çiçek’i, Sancak Şehrimizden uğurladık. Sadece İlçemize kazandırdığı güzel projeler değil, gönlüde bizlerle olacak. O artık, Kemah’ın Kültür Elçisi… Gurbete güle güle gidiniz, başarılarınızla bizleri sevindiriniz.

Kemah Kaymakamımız Gökmen Çiçek’i uğurlamak için yapılan geceye, Belediye Başkanımız Hüsamettin Şanal, Refahiye Kaymakamı Yusuf Karaloğlu (İliç eski Kaymakamı), TBMM Daire Başkanı Nedim Küçüker, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Levent Kayık, Telekom İl Müdürümüz Timur Sevim, SGK İl Müdürümüz M.Uğur Kaya, İl Genel Meclisi Üyeleri, Kemah’ta görev yapan daire amirlerimiz, muhtarlarımız katıldılar.

Gecede konuşma yapan, TBMM Daire Başkanı Nedim Küçüker, “Örnek bir insan örnek bir yönetici olan değerli Kaymakamımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
 
 Refahiye Kaymakamı Yusuf Karaloğlu (İliç eski Kaymakamı) yaptığı konuşmada, “Değerli bir kaymakamımızı, Aziz bir dostumu bugün uğurluyoruz. Başarılarının artarak devam edeceğine inanıyorum.” dedi. 
 
Kemah’ta görev yapmaktan, Kemahlılara hizmet etmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Kaymakam Çiçek; “Kemah’ta kadim dostluklar kurduk. İlçenin değişimi ve dönüşümü için Belediye Başkanımızla el ele çalıştık. Fedakar çalışma arkadaşlarıma, değerli muhtarlarıma ve tüm Kemahlılara teşekkür ediyorum.” dedi.

GÜLE GÜLE, SANCAK ŞEHRİ KEMAH’IN KADİM DOSTU, DEĞERLİ KAYMAKAMIMIZ GÖKMEN ÇİÇEK
 
 

Kemah için herşeyin en iyisini birlikte yapmaya çalıştıkları Kaymakam Çiçek'i uğurlayan Başkan Şanal; "Kemah'ta görevini tamamlayan Kaymakamımızı, çok sevdiğim değerli dostum Ahmet Minder Başkanımın memleketi Rize / Güneysu ilçesine gönderiyoruz. Başarılı çalışmalarını burada da sürdüreceğine canı gönülden inanıyor, başarılar diliyorum."

Kemah Kaymakamı G.ÇİÇEK ve Belediye Başkanı H.ŞANAL 
EMITT Fuarında 

Kaynak : www.kemah.bel.tr
Tür : Diğer Tarih : 08.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]